O firmie

Obserwując rosnące zapotrzebowanie na realizacje kompleksowych dostaw w zakresie elementów i konstrukcji stalowych, stworzyliśmy w 2003 roku firmę Stalobrex sp. z o.o. Na początku naszej działalności oferowaliśmy jedynie usługi wypalania tlenowego i plazmowego. Jednak rozwój firmy postępował i szybko otworzyliśmy działy obróbki mechanicznej i gięcia, spawania oraz malarnię. Po pięciu owocnych latach pracy, nasza firma przeniosła się ze starych hal produkcyjnych do nowo wybudowanego budynku. Pozwoliło nam to zarówno zwiększyć moce produkcyjne, odnowić park maszynowy jak również otworzyć nowy dział – wypalania laserowego.

Od 2006 roku Stalobrex należy do największego producenta stali na świecie – Grupy ArcelorMittal. Działalność spółki opiera się na fachowej wiedzy specjalistów, doświadczeniu i sprawdzonej organizacji pracy. Za cel stawiamy sobie zaufanie naszych klientów i nieustannie dążymy do tego, aby dostosowywać się do ich potrzeb. Oddając w nasze ręce dokumentację techniczną, klient powierza nam całą troskę o realizację danego projektu, począwszy od pozyskania surowca do produkcji, a skończywszy na dostawie just-in-time.

Nasze wyroby stanowią elementy i podzespoły do produkcji maszyn : rolniczych, do robót drogowych, wózków widłowych, wagonów i innych stalowych konstrukcji.

Zapraszamy do współpracy firmy poszukujące pewnego i solidnego dostawcy, gwarantującego szeroką gamę usług i najwyższą jakość.