stanowisko pracy: LIDER SPAWALNI

Zakres obowiązków:

– zapewnienie przestrzegania zasad BHP w podległym obszarze

– organizowanie i planowanie pracy podległych pracowników zgodne z planem produkcyjnym

– nadzór nad przestrzeganiem procedur i instrukcji produkcyjnych

– zapewnianie jakości produkcji poprzez stosowanie narzędzi i procedur jakościowych oraz czynny udział w rozwiązywaniu problemów jakościowych

– nadzorowanie procesu spawania, raportowanie tematów spawalniczych do Głównego Spawalnika

– wypełnienie raportów i dokumentacji produkcyjnej, raportowanie do przełożonego

– wykonywanie poleceń przełożonego

– nadzór nad powierzonym mieniem

– udział w działaniach optymalizacyjnych

– współpraca z działem jakości, technologicznym oraz utrzymania ruchu

Wymagania i kwalifikacje:

– wykształcenie średnie

– kilkuletnie doświadczenie w dziale produkcji na podobnym stanowisku

-praktyczna znajomość procesów spawania

– umiejętność czytania rysunku technicznego

– umiejętność rozwiązywania konfliktów

Mile widziane:

– certyfikat, IWS lub IWT

– doświadczenie w produkcji pojazdów szynowych

– uprawnienia do badań VT2

– uprawnienia do obsługi suwnic i wózków widłowych

– znajomość narzędzi Lean

Oferujemy:

– Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

– System premii regulaminowych

– Wsparcie rozwoju zawodowego – dofinansowanie do kursów i szkoleń

– System świadczeń socjalnych: karta multisport, wczasy pod gruszą, wyprawka szkolna, świadczenia pieniężne z okazji Świąt